Grup Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi

Grup Hepsi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn'de Durumların Anlamları.

YazarMesaj
PelyCns #
Süper Mod
Süper Mod
PelyCns #

Msn'de Durumların Anlamları.  Empty
MesajKonu: Msn'de Durumların Anlamları.    Msn'de Durumların Anlamları.  EmptyCuma Ocak 28, 2011 6:54 pm

yazılan Durum: Çevrimiçi...

Anlamı: Aylak aylak oturuyorum laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım... Hatta dur ben sana bulaşayım...

...

Yazılan Durum: Meşgul...

Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum... Önemli biri gelirse ben ona yazarım...

...

Yazılan Durum: Hemen dönecek...

Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim biri var... O yazarsa diye burda değil süsü veriyorum...

...

Yazılan Durum: Dışarda...

Anlamı: “Ders çalışıyorum” diyeceğim yalan olacak... Aslında çalışmam da lazım... Sen yaz da cevap verip vermeyeceğime bakarız...

...

Yazılan Durum: Telefonda...

Anlamı: Yukarıdaki durumların hepsini kullandım bunu hiç kullanmadım... Sırf ilginçlik olsun diye yazdım yani...

...

Yazılan Durum: Öğle yemeğinde...

Anlamı: Aslında uykuya geçiyorum ama önemli birinden haber bekliyorum... Kapalı görüp yazmaktan vazgeçmesin diye...

...

Yazılan Durum: Çevrim dışı...

Anlamı: Her gün 1 saat bilgisayarda kalmama izin veriyorlar... Kapattım... Babam ikide bir gelip kontrol ediyor...

Msn'de Durumların Anlamları.
1 sayfadaki 1 sayfası